א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפול שיניים בגז צחוק

טיפול בגז צחוק

מראה שיניים יפה הוא אולי דבר טבעי אצל אנשים רבים, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים. לאורך כל שנות ההתבגרות והחיים שלכם אתם חייבים לעבור טיפולי שיניים מורכבים ולא פשוטים, שלכל אחד מהם יש השפעה על המראה ועל בריאות השיניים שלכם, כבר מגיל צעיר שגרת הטיפולים חשובה ביותר. ככל שהטיפולים מורכבים יותר, כך גם רמות החרדה והלחץ שלכם עולות השמיימה, בין אם מדובר בילד צעיר, או במבוגרים יותר החוששים מטיפולי שיניים. לעיתים מגיע הרגע שאתם מחליטים שהגיע העת לעצור הכל ולבקש מהרופא שלכם לעבור טיפול שיניים בגז צחוק כדי לעמעם את התחושות והפחדים. זו היא לא החלטה פשוטה, אבל אם אתם עובדים עם הצוות של מרפאת דוקטור מור גן קלריסה, אפשר להבטיח שתהליך הטיפול יהיה מהיר ואפקטיבי בכל פעם מחדש.

אם אתם חוששים – אפשר לקבל טיפול שיניים בגז צחוק

הפחד מטיפולי שיניים הוא טבעי לגמרי, בוודאי אם אתם עוברים טיפולי שיניים באופן קבוע. ולכן, טיפול שיניים בגז צחוק נותן את ההפוגה שאתם צריכים מבחינת הלחץ בגוף והוא מאפשר לכם לשבת על כיסא הטיפולים בלי חשש או פחד. הגז הוא לא גז מסוכן לבריאות, אבל הוא מרפה את השרירים, עוזר לכם להירגע ומאפשר לרופא המטפל לבצע את פעולות הטיפול הנדרשות, מבלי לגרום לכם לרמות חרדה גבוהות מאוד. כך שאפשר לסיים את הטיפול במהירות, מבלי שאתם תסבלו וכאשר הרופא מסוגל להשלים את כל המשימות שהוא הציב לעצמו כדי לשמור על בריאות השן שלכם.

גז צחוק בטיפול שיניים הבריאות הנפשית והפיזית, הולכות יד ביד

אם אתם מרגישים שאתם לא מסוגלים להתמודד עם טיפולי שיניים ברמה הנפשית, או שאולי מדובר על הילדים שלכם אי אפשר להכריח אותכם להגיע לקליניקה כמובן. יחד עם זאת, חשוב להבין עד כמה משמעותיים הם טיפולי שיניים לבריאות הפיזית שלכם, ובאותה המידה לפעול על מנת למצוא את האיזון המושלם שבין התחושה שלכם לבין היכולת לשמור על הבריאות בטווח הארוך. ועל כן, ההמלצה של דוקטור מור גן קלריסה היא לנסות למצוא את העמק השווה על ידי טיפולי שיניים בגז צחוק שמתאימים לכם בצורה הכי טובה שיש.

 

טיפול שיניים בגז צחוק

 

טיפול שיניים לילדים עם גז צחוק

ילדים קטנים מתמודדים עם המון דברים לאורך החיים שלהם בצורה מאוד בוגרת ומאוד שקולה, בעיקר כי הם מבינים את המשמעויות שעומדות מאחורי הפעולה. אבל אם יש מקום אחד שבו ילדים בדרך כלל פשוט לא מצליחים להתמודד עם הפחד, זוהי מרפאת השיניים. יש משהו שנורא מלחיץ ילדים במעמד של טיפול שיניים, ולכן יש צורך למצוא פתרונות חלופיים שיאפשרו לבצע טיפולי שיניים חשובים גם אצל ילדים שמאוד מפחדים מהסיטואציה. אחד הפתרונות שעולים כיום לתודעה בצורה מאוד חיובית, זוהי האפשרות לבצע טיפול שיניים לילדים עם גז צחוק, בסביבה רגועה ומרגיעה, ועל בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום. זו היא המיומנות המקצועית של רופאים כמו ד"ר מור גן קלריסה, והיא יכולה להציע את החוויה הטובה ביותר לילדים, בכל רגע נתון.

טיפול שיניים לילדים עם גז צחוק – הוא כלי עבודה מעולה וחשוב

גם אם אתם מגיעים למרפאה והילד שלכם רגוע ושמח, זה לא אומר שיהיה לכם קל לעבור את תהליך הטיפול כאשר הרופא יכנס לחדר. אצל ילדים רבים הפחד והחשש מתחיל רק כאשר אתם מתחילים להתארגן לקראת טיפול השיניים, ואז צריך לקחת החלטות בקצב מאוד מהיר כדי לעזור לילד להתמודד עם החששות. רופאים שמציעים טיפול שיניים לילדים עם גז צחוק, יכולים במהירות לשנות את תוכנית הטיפול ולהפעיל את השימוש בגז צחוק על בסיס מבוקר ומתוך הבנת הצרכים של הילד בכל רגע נתון. וכך לשלוט בצורה הרבה יותר טובה בתהליך הטיפול וביצירת איכות שיניים הרבה יותר גבוהה.

כשהילד רגוע, הטיפול הרבה יותר אפקטיבי

ילדים רגועים הם ילדים שיכולים לשתף פעולה עם הרופא גם בטיפולים מאוד מורכבים, כמו למשל שיוף או יישור שיניים. כך שאם יש צורך לבצע טיפולים כאלו, יכול להיות שהדבר הראשון שאתם תרצו לעשות הוא לחשוב על האפשרות לבצע טיפול שיניים לילדים עם גז צחוק. כאן, המיומנות של הרופא, כמו גם הניסיון לאחר שנים רבות של עבודה עם ילדים צעירים, הם הכלים החשובים ביותר שאתם מחזיקים לרשותכם והם אלו שיהפכו את החוויה של הילד להרבה פחות טראומטית. במרפאתה של ד"ר קלריסה מורגן, מטפלים בילדים גם בשיטה זו, והתוצאות מוכחות בשטח.

 

טיפול שיניים עם גז צחוק למבוגרים

טיפול שיניים עם גז צחוק למבוגרים

פחד מרופאים הוא פחד שמלווה אנשים רבים בשגרת היומיום שלהם, ויוצר תחושות פיזיולוגיות לא פשוטות בכל פעם שבה אנשים נכנסים לקליניקה. מצד אחד, אצל רופא שיניים הפחד הזה הוא הרבה יותר נפוץ. מן הצד השני, יש הרבה יותר דרכים להתמודד עם החששות כאשר אתם נמצאים במרפאה של רופא שיניים. היום יותר מאי פעם, כאשר האפשרות לבצע טיפול שיניים עם גז צחוק גם בקרב מבוגרים, הופכת להיות אפשרות ריאלית, החששות שלכם מתפוגגים, ויש לכם הרבה יותר אפשרויות לבצע טיפולים אלה בתנאים שלא גורמים לכם לפחד וחרדה באופן תמידי. מומלץ במקרים מסוג זה לפנות לקבלת טיפול במרפאה פרטית, כמו המרפאה של דוקטור מור גן קלריסה, אשר במסגרתה ניתן לבצע טיפול שיניים למבוגרים עם גז צחוק. זוהי הדרך שלכם לשמור על בריאות השן למשך שנים ארוכות.

טיפול שיניים עם גז צחוק למבוגרים – אפשרות שמקלה עליכם

מטופלים חרדתיים או אנשים שפשוט נוהגים לסבול במהלך טיפולי שיניים, הם אנשים שגם כשהם מבינים את החשיבות של טיפולי שיניים, לא מצליחים להרגיע את הגוף שלהם בצורה מספיקה על מנת לשבת על שולחן הטיפולים למשך כמה דקות. בין שמדובר על התכווצויות של הגוף או נעילת לסתות, אי אפשר לבצע טיפולי שיניים מורכבים כאשר המטופל לא משתף פעולה. כאן נכנסת לתמונה האפשרות לבצע טיפול שיניים עם גז צחוק למבוגרים, בתור פתרון שמשחרר את הגוף ומאפשר למטופל לשבת בנוחות בכיסא הטיפולים. זו היא לא הרדמה מלאה, אבל זוהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הצורך אצל מטופלים שפשוט לא מסוגלים להביא את עצמם לקבל עזרה.

למה לפחד, אם אפשר להגיע לטיפול מרגיע

מצד אחד ברור לכם עד כמה חשובה היא שגרת טיפולי השיניים שלכם. הרי ממש לא בא לכם טיפולי שיניים הרבה יותר מורכבים בעתיד לבוא. ומהצד השני, הפחד משתק אתכם, וזה לא צריך להיות ככה, לא כאשר יש לכם אפשרות לבחור טיפולים בתנאים שמרגיעים את הגוף שלכם ויוצרים סביבה בטוחה ונעימה לטיפולי השיניים שאתם כל כך צריכים לעבור. פנו אל הצוות של ד"ר קלריסה מור גן לייעוץ בנוגע לטיפולי שיניים עם גז צחוק.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים