א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפים לציחצוח נכון של השיניים

אנשים רבים אינם יודעים זאת, אך צחצוח שיניים אינו מתחיל ונגמר רק בצחצוח עצמו, ישנם אלמנטים נוספים שמשפיעים על הצחצוח ועל היגיינת הפה. שימוש במרשת הנכונה, שימוש במשחה הנכונה, צחצוח נכון והבנה לגבי החומרים העשויים להזיק לחניכיים, כל אלו קריטיים להבנה על מנת שנוכל לשמור על היגיינת הפה שלנו.

שימוש במברשות השיניים הנכונות

זה מתחיל בשימוש במברשת חדשה וטובה, כזו שאפשר להגיע באמצעותה לכל השטחים החיצוניים והפנימיים ולסייע בניקוי יסודי של הפה. מבוגרים משתמשים בעיקר במברשות שיניים רכות אשר מסייעות בהסרת הלכלוך מהשיניים מבלי לגרות את החניכיים. חשוב שמברשת השיניים תהיה נוחה להחזקה, אם אינכם מצליחים להגיע לכל חלל הפה עם מברשת השיניים, היא כנראה גדולה מדי עבורכם.

מברשות שיניים חשמליות מומלצות לצחצוח שיניים, בעיקר מכיוון שהן עושות את רוב העבודה ומנקות טוב יותר ממברשת ידנית, אך גם עם מברשת ידנית נתין לבצע ניקוי יסודי של חלל הפה. מה שחשוב להקפיד עליו הוא החלפה של מברשת השיניים אחת לשלושה – ארבעה חודשים, או ברגע שהיא מתחילה לאבד צורה.

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, יש לבצע צחצוח לא אגרסיבי לשיניים, על מנת לא לפגוע בהן. צחצוח עקבי של מספר דקות בהחלט ייתן תוצאות טובות יותר מצחצוח אגרסיבי.

שימוש במשחות השיניים המומלצות

האם יש במשחת השיניים שלכם פלואוריד? במידה ולא, הקפידו לרכוש משחת שיניים הכוללת פלואוריד, היא תשמור על היגיינת הפה שלכם ותקטין אפשרות ליצירת אבנית ולריבוי חיידקים בחלל הפה.

האם הבהרת שיניים מזיקה לחניכיים?

אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות הוא הלבנת שיניים וחיוך הוליוודי, בוודאי נתקלתם בפרסומות רבות בנושא. חשוב לקחת בחשבון, כי הבהרת שיניים (המונח המקצועי להלבנת שיניים) כרוכה השימוש בחומרים פעילים אשר עשויים להזיק לחניכיים, בשכיחות גבוהה. המלצתנו היא לבצע טיפול זה במסגרת רפואית בלבד, ולא במסגרת עצמאית וביתית, כפי שחלק מהמוצרים מציעים. ביצוע הליך זה בליווי רופא שיניים יבטיח חוות דעת מקצועית ומינון נכון של החומרים הפעילים.

אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד לצחצח נכון את השיניים. ביקור אצל שיננית יסייע לכם רבות וילמד אתכם כיצד לבחור את המברשת הנכונה, את המשחה הנכונה, וכיצד לבצע צחצוח מיטבי לשמירה על היגיינת הפה שלכם ברמה הגבוהה ביותר.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים