א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפול בנסיגת חניכיים מהר ככל האפשר

מתוך לא מעט תופעות שאנשים עלולים לסבול מהן בהקשר של השיניים, אין ספק שנסיגת חניכיים היא תופעה נפוצה שצריך להיות ערים לה. טיפול בנסיגת חניכיים מהר ככל האפשר יוכל להציל את המצב ולשפר אותו, כך שאם גם לכם נדמה שאתם זקוקים אולי לטיפול כזה, מומלץ לפנות כמה שיותר מהר למרפאה מקצועית שבה תוכלו לעבור בדיקה מתאימה וטיפול מקצועי. שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן מביאה איתה ניסיון רב שנים בתחום הזה ולא מעט ממליצים, אז למה שלא תקבעו אצלה טור בקליניקה עוד היום?

 

טיפול בנסיגת חניכיים מהר ככל האפשר – מהם הסימנים לתופעה?

חשוב להבין שכאשר מדברים על נסיגת חניכיים מדברים למעשה על מצב שבו החניכיים נסוגות מהשיניים, וכתוצאה מכך הן למעשה חושפות את השורש שנמצא מתחתן. הסימנים העיקריים לכך הם:

  • רגישות מוגברת בשיניים
  • שן שנראית ארוכה יותר מהרגיל
  • חריץ מסוים שמרגישים בו במקום המפגש בין החניכיים ובין השן

מאוד לא מומלץ להתעלם מנסיגת חניכיים, שכן ככל שהזמן עובר המצב עלול רק להחמיר. מבחינת הגורמים, אנחנו רואים שיכולים להיות לא מעט גורמים לנסיגת החניכיים, כמו למשל: הזדקנות, צחצוח שנעשה באופן חזק מידי או בריאות לקויה של הפה. מה שבטוח זה שיש לכך טיפול בימינו ולכן מאוד לא מומלץ להזניח את העניין.

 

טיפול בנסיגת חניכיים יעיל ובזמן

במידה ואתם חושדים שיש לכם נסיגת חניכיים, הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם בנושא הוא לא להתעלם. לא לטמון את הראש בחול ולא לקוות שהמצב ישתפר מעצמו. במקום זה כדאי שתרימו טלפון עוד היום לשיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן, תקבעו תור ותנו לה לבדוק אתכם. אורית מרטון תוכל לסייע לכם ברמות שונות, כי מעבר לכך שהיא תטפל בחניכיים שלכם ותסיר את האבנית מהשיניים, היא גם תוכל להדריך אתכם כיצד לשמור בצורה הנכונה על היגיינת הפה והשיניים. זקוקים למידע נוסף? מעוניינים לטפל בנסיגת החניכיים כמה שיותר מהר? התקשרו למספר: 077-8044592 והצטרפו גם אתם לרשימת המטופלים המרוצים של השיננית המקצועית אורית מרטון.

טיפולים לנסיגת חניכיים

כחלק מתהליך ההזדקנות של גופנו, פעמים רבות אנחנו נראה מצב שבו החניכיים נסוגות. זאת משום שהשיניים חשופות יותר. חשוב להבין שכאשר מדברים על טיפולים לנסיגת חניכיים, צריך לחלק את העניין לכמה קטגוריות שונות. ישנם טיפולים מניעתיים, טיפולים למצב קל של נסיגת חניכיים ולטיפולים במצב קשה. מה שבטוח זה שלא כדאי לדחות את הטיפול בעניין ולכן מומלץ לקבוע תור אצל השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן כמה שיותר מהר.

טיפול בנסיגת חניכיים מהר ככל האפשר

טיפולים לנסיגת חניכיים – איזה אופציות קיימות?

בבואנו לבדוק איזה טיפולים לנסיגת חניכיים קיימים בימינו, אנחנו רואים שישנן מספר אפשרויות. הסיבה לכך ברורה, שכן אחוזים לא מבוטלים מהאוכלוסייה סובלים מבעיות של נסיגת חניכיים ולכן טבעי שיהיו גם מספר טיפולים שונים. הטיפולים המקובלים הם:

  • טיפול מונע בעזרת הקפדה על היגיינת הפה והשיניים
  • טיפול הקצעת שורשים שכולל ניקוי עמוק
  • טיפול כירורגי מקומי של השתלת חניכיים

כמובן שברוב המקרים הטיפול יהיה מונע או מקסימום כזה שכולל ניקוי עמוק יותר מאשר הניקוי שניתן לעשות לבד, אך מצד שני, יש גם מקרים שבהם לא נוכל לוותר על השתלת חניכיים. מה שבטוח הוא שאם אתם נמצאים בתחילת הדרך ולא רוצים שהמצב יחמיר, מאוד לא מומלץ להתעלם אלא ההפך הוא הנכון: רצוי לקבוע תור כמה שיותר מהר ולטפל בדברים.

 

נסיגת חניכיים – בואו לטפל במצב בעזרת הטובים ביותר

מתלבטים היכן לפנות כדי לטפל בצורה מקצועית בנסיגת החניכיים שממנה אתם סובלים? השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן היא הבחירה הנכונה. היא מביאה איתה ניסיון עשיר של יותר מ-13 שנה בתחום, כך שאיתה תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לשיניים ולחניכיים שלכם כמו שצריך. היא מבצעת טיפולים שונים כדוגמת הסרת אבנית, הקצעת שורשים ועוד, אז למה שלא תצרו עימה קשר כבר עכשיו במספר: 077-8044592? הטיפול בחניכיים ובנסיגתן צריך להתבצע כמה שיותר מהר, ולכן, אם הבנתם שזו הבעיה אצלכם, לא כדאי לדחות את העניין. קבעו לעצמכם תור ותוכלו ליהנות מטיפול יעיל והרבה פחות כואב ממה שאתם חושבים.

 

לטיפול בנסיגת חניכיים מהר ככל האפשר - צרו קשר

 

מתי כדאי לטפל בנסיגת חניכיים?

כאשר מדובר בנסיגת חניכיים – הזמן הוא קריטי. ככל שתפנו לטיפול יותר מהר סביר להניח שהטיפול יהיה פשוט יותר.

איך ניתן לזהות נסיגת חניכיים? 

כאשר יש נסיגת חניכיים תוכלו לראות שהשיניים נראות ארוכות יותר, השורש כהה מעט וישנה רגישות לחום וקור.

איך ניתן ליצור אתכם קשר?

ניתן להתקשר בכל זמן לטלפון 0528561122 או  0778044592 לקבלת מענה מקצועי ומהיר

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים