א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפול בדלקת חניכיים בהריון

מתוך אינספור תופעות שמתחרשות בהיריון, נשים הרות מתמודדות לא פעם גם עם דלקות חניכיים. עם זאת, חשוב לדעת שיש אפשרות לעשות טיפול בדלקת חניכיים בהריון, כך שבשום פנים ואופן לא כדאי להתעלם מהמצב, להשלים עם הכאב או לסבול. את בהיריון ויש לך בעיה של דלקת בחניכיים? פני עוד היום אל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן, קבעי לעצמך תור ותוכלי להיות בטוחה שאת בידיים טובות ומקצועיות ביותר.

 

טיפול בדלקת חניכיים בהריון – למה זה קורה?

מעבר לכך שחשוב לדעת שקיים היום טיפול בדלקת חניכיים בהריון, צריך להבין למה כל כך הרבה נשים סובלות מהתופעה הזאת. למען האמת, יכולים להיות לכך מספר גורמים שונים, כמו למשל:

  • חוסר שמירה על היגיינת הפה והשיניים
  • שינויים הורמונליים שנוצרים כתוצאה מהמצב
  • הקאות לעיתים קרובות
  • שינוי בתזונה

מה שבטוח זה שבין אם מדובר על דלקת חניכיים חמורה ובין אם הדלקת נמצאת רק בשלבי ההתחלה שלה, לא כדאי להתעלם מהמצב. זה בהחלט נכון שפעמים רבות עם סיום ההיריון הדברים משתנים מעצמם, אך אין שום סיבה לסבול בינתיים. יש טיפולים שכוללים חומרים שאינם חושפים את האישה ההרה לסיכונים מיותרים ולכן, אם אפשר לטפל בדלקת בצורה מקצועית ויעילה, למה לא לעשות זאת?

 

שיננית מקצועית שמטפלת בדלקות חניכיים בהריון

את מחפשת מרפאת שיניים טובה שאליה תוכלי לפנות בתקופת ההיריון? רוצה להבטיח שהשיננית שתטפל לך בפה, בחניכיים ובשיניים תעשה זאת תוך מקצועיות חסרת פשרות? כל אלה הן סיבות ברורות שבגללן כדאי לך לקבוע תור רק אצל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן. אחרי יותר מ-13 שנות ניסיון בתחום הזה ואינספור מטופלות שיצאו מרוצות, ברור שגם במקרה שלך היא תוכל לסייע. התקשרי אל אורית מרטון עוד היום למספר: 077-8044592 ותוכלי להשאיר את דלקת החניכיים מאחורייך. את מתמודדת עם אינספור אתגרים אחרים במהלך ההיריון, כך שאם את יכולה לוותר על אתגר הדלקת בחניכיים בקלות ובלי כאבים מיותרים, למה לחשוב פעמיים? אצל אורית מרטון תוכלי ליהנות גם מיחס אדיב ומחירים נוחים כך שאין ספק שתצאי מרוצה.

למה לבחור בנו?

צוות המרפאה מנוסה, מקצועי ואמפטי. אצלנו תוכלו לקבל טיפולים משיננית אדיבה עם יחסי אנוש מצויינים.

איך ניתן ליצור איתנו קשר?

אנחנו זמינים בטלפון 0528561122 או 0778044592 ונשמח לעמוד לשירותכם

אילו טיפולים תוכלו לקבל?

אצלנו במרפאה תוכלו לקבל מגוון טיפולים רחב – טיפול בדלקת חניכיים, הקצאות שורשים, ניקוי אבנים, גרידת חניכיים ועוד.

 

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים