א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

הבהרת שיניים

מראה שיניים מושלם הוא מעבר לשיניים ישרות בלבד, הוא עניין גם של אסתטיקה והיגיינה ואדם לא חייב שיניים ישרות כמו סרגל כמו בפרסומת של משחת שיניים כדי שיהיה לו חיוך יפה ומחמם לב. עם זאת, אם אדם לא מרגיש בנוח עם מראה השיניים שלו יש טיפולים פשוטים ונגישים יחסית כמו טיפולי הבהרת שיניים, שיכולים להתאים בדיוק לצרכים שלכם. אתם יכולים לעבור את הטיפולים הללו אצל רופאי שיניים מומחים כמו ד"ר קלריסה מור-גן, ולהחזיר את הביטחון העצמי שלכם ולהרגיש בנוח לחייך חיוך רחב. היום יותר מאי פעם, הבהרת השיניים היא תהליך פשוט מאוד שמבצע הרופא במרפאה שלו, כמעט על בסיס יום יומי וכדאי לכם לקחת בחשבון טרם בחירת הרופא את הניסיון, המיומנות ואת שביעות רצון מטופליו.

הבחירה האסתטית המושלמת, טיפולי הבהרת שיניים

היתרונות של טיפולי הבהרת שיניים הם רבים מאוד, אבל למי שמתמודד לאורך כל חייו עם תחושה של דימוי עצמי נמוך בגלל מראה השיניים שלו זה הוא הרבה מעבר לטיפול קוסמטי. בעולם שבו הרשתות החברתיות הן חלק משמעותי מאוד בחיים שלנו, הבהרת שיניים היא תהליך אחד פשוט ויחסית מהיר שמשדרג את הדימוי העצמי ועוזר לאנשים להסתכל על עצמם במראה בצורה הרבה יותר חיובית. מספיק שהרופא שלכם יוכל להבהיר את השיניים בדרגה אחת או שתיים, הן כבר יראו לבנות ויפות הרבה יותר, והחיוך שלכם יתנוסס בגאווה בתמונת הפרופיל שאתם מעוניינים להציג ברשתות החברתיות שלכם, ממש כמו כוכבי הקולנוע שכולנו מעריצים.

הבהרת שיניים – המפתח להרגשה טובה יותר

כמו שאתם בוודאי יודעים, אנשים רבים מאמינים כי מראה הפה הוא אחד מהאלמנטים שקובעים את הרושם הראשוני בו סביבתנו תראה אותנו. אסתטיקת הפה היא במקרים רבים משפיעה בצורה המשמעותית ביותר על חייהם של אנשים רבים, על ביטחונם העצמי ועל הדרך בה תופסים אותם, מה שכמובן יכול להשפיע על חיי זוגיות, עבודה וכו. לכן, שיקום הפה הוא תהליך חשוב מאוד ברמה הרגשית שצריך לבצע בזהירות ובעדינות, ואם גם אתם מעוניינים לחייך בפה מלא, כאן נכנסת לתמונה ד"ר קלריסה מור-גן, רופאת שיניים מנוסה ומיומנת שתשמח לעזור לכם למצוא את הפתרונות המושלמים למראה השיניים שכולם חולמים עליו.

 

 

הלבנת שיניים לפני ואחרי

שנים בהן אתם מסתכלים ברשתות החברתיות ורואים אנשים עם מבנה פה ולסת מושלם, חיוכים של מיליון דולר, והרגשה טובה לגבי המראה החיצוני שלהם, וודאי משפיעות על התפיסה העצמית של כל אחד ואחת מאיתנו. רובנו לא כל כך מרוצים עם תמונת הפרופיל שלנו וכנראה ויש לנו קושי מסוים לקבל את המראה החיצוני שלנו בכלל ואת מראה השיניים שלכם בפרט. היום, כאשר הרפואה מתקדמת מאי פעם ובפרט הרפואה האסתטית של השיניים, כאשר בוחרים רופא שיניים לבצע טיפול שישנה את חייכם ויחזיר לכם את הביטחון לחייך, חשוב לבקש ממנו תמונות של טיפולי הלבנת שיניים לפני ואחרי שהוא ביצע, אל מנת לאמוד את טיב עבודתו. במרפאה של דוקטור קלריסה מור-גן, היא מלווה ישראלים רבים בתהליך ישור והלבנת שיניים, ותשמח לתת לכם להסתכל על ההבדלים בין תמונות הלפני לאחרי, כדי לקבל את ההחלטה שתהפוך אתכם לאנשים מאושרים יותר.

הלבנת שיניים לפני ואחרי – התמונות שיגרמו לכם לבחור

גם אם אתם חושבים לעשות הלבנת שיניים ולא ממש בטוחים איך ממה להתחיל ולאן לפנות, בדרך כלל הדבר שהכי נכון לעשות כדי לבחור את הרופא המתאים למשימה ולהשתכנע כי מדובר על הליך שאתם רוצים להשקיע בו כסף ומשאבים, הוא תמונות של עבודות הלבנת שיניים לפני ואחרי. התמונות בדרך כלל מראות תמונת מצב אותנטית של תהליך הלבנת השיניים, והן מדגימות פחות או יותר כיצד ההלבנה של שיניים בגוון הנוכחי שלכם יכולה לעבוד, ואף מאפשרת לכם לדמיין איך אתם תיראו לאחר תהליך ההלבנה.

דימוי עצמי ובריאות השן, עומדים בראש מעיינכם

אז אם חשוב לכם לייצר את הדימוי העצמי המושלם, כזה שחלמתם עליו כבר שנים ארוכות, ואם אתם ממש רוצים שתהיה גם לכם את תמונת הפרופיל עם החיוך המושלם לרשתות החברתיות, הגיע הזמן לקחת את עצמכם בידיים. תחליטו לפנות לרופא שיניים מקצועי כמו דוקטור קלריסה מור-גן, כדי לתכנן את תהליך הלבנת השיניים שלכם. הרופאה וצוות המרפאה יעשו את כל המאמצים על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולשפר את איכות החיים שלכם.

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים