א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שיוף שיניים

שיניים סימטריות מושלמות ויפות, הן תולדה של גנטיקה טובה ותחזוקה יומיומית קבועה של בריאות השן. כלומר גם אם אתם נולדים עם שיניים יפות וישרות, זה לא אומר שאתם תוכלו לשמור עליהן ככה לאורך שנים. יחד עם זאת, במידה ויש לכם מראה שיניים לא מושלם ואתם לא כל כך מרוצים מחוסר הסימטריה בחלל הפה שלכם, הדרך הכי טובה להבטיח שאתם תעמדו מול המראה ותוכלו לחייך חיוך מושלם היא להתערב כירורגית ולבצע פעולות כמו שיוף שיניים בעזרת רופא מומחה. הצוות המקצועי של מרפאת מור גן קלריסה מציע לכם לקבל טיפולי שיוף שיניים גם לטובת אסתטיקה אבל גם כחלק מתהליכי טיפול מורכבים ומשמעותיים הרבה יותר שאתם צריכים לעבור.

שיוף שיניים כחלק מתהליכי טיפול מורכבים יותר

שיוף שיניים הוא פעולה אסתטית אבל גם חלק מתהליכי ההחלמה והטיפול בבעיות שיניים מורכבות יותר. זאת אומרת, שאנשים אשר צריכים לבצע יישור שיניים כירורגי למשל ויש להם שיניים שלא מתיישרות בצורה המתאימה, לא יכולים להמשיך את תהליך הטיפול, מבלי שמבוצעת התערבות של הרופא. שיוף שיניים עוזר לייצר מנשך סימטרי וכך גם משפיע בצורה חיובית על הסימטריה של הפנים ועל האסתטיקה של מערכת השיניים. ולכן, זוהי אחת מהפעולות הנפוצות ביותר שרופאי שיניים מבצעים כמעט מידי יום ביומו.

נוגעים בכל הנקודות הרגישות, בצורה זהירה

יחד עם זאת, מטופלים שמעוניינים לבצע תהליך שיוף שיניים, לא יודעים את כל הפרטים הקטנים מאחורי התהליך, בגלל שאין לכם מספיק ניסיון בתחום, ההמלצה היא להקשיב להמלצות של הרופאים ולקחת את הזמן כדי להבין איך הרופא יכול לשרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, ולמנוע שיוף יתר שיעוות את מראה הפנים וישפיע על התוצאה הסופית. לאט ובזהירות, תוך הבנת כל הצרכים שלכם, הרופא יבנה את תוכנית הפעולה ויעזור לכם לייצר את החוויה המושלמת שלכם, ולקבל את החיוך שתמיד חלמתם לקבל, בצורה היא בטוחה שיש. פנו עוד היום אל מרפאת ד"ר קלריסה מור גן, שם ישמחו לסייע לכם בנושא שיוף שיניים ונושאים נוספים.

 

שיוף שיניים

שיוף שיניים קדמיות

השיניים הקדמיות שלנו לא נועדו רק ליופי. יש להם שימוש יומיומי לפעולות אכילה שכולנו צריכים לבצע, ואם הן לא מתבצעות בצורה הנכונה, יכולות להתפתח בעיות בריאותיות רבות ומורכבות, שמסכנות את איכות החיים שלנו. לא כל שכן, גם בעיות של דימוי עצמי בגלל הקושי לקבל מראה שיניים לא שיגרתי. מה שאומר, שאם אתם מתמודדים עם בעיות שיניים או שיניים לא ישרות, יש אופציה לבצע שיוף שיניים קדמיות אצל רופא מקצועי מומחה, וכך באבחה אחת לשנות את האסתטיקה ואת המראה של השיניים שלכם בצורה שמתאימה את הציפיות שלכם אבל גם שומרת על בריאות השן. זהו תחום המומחיות של דוקטור מור גן קלריסה, שצוות מרפאתה מציע טיפולי שיוף שיניים קדמיות ללקוחות מכל רחבי הארץ.

למה חשוב לבצע טיפול שיוף שיניים קדמיות?

אם השיניים הקדמיות שלכם לא מתיישבות בדיוק על השיניים התחתונות הקדמיות, או אם מנשך הלסת שלכם יצא מאיזון בצורה כזו או אחרת, השיניים הקדמיות לא משרתות את המטרה המרכזית שלהם והן בעצם מפריעות ליכולת שלכם להשתמש בשיניים בצורה מתאימה. זאת אומרת, שבעצם יש פה בעיה רפואית שהיא גם בעיה אסתטית, ואי אפשר לוותר על תהליך הטיפול בבעיה הזו, אם אתם רוצים לייצר בריאות שיניים טובה יותר. שיוף שיניים קדמיות, הוא הפתרון המהיר והנוח ביותר לבצע את תהליכי הטיפול וההתאמה של מראה השיניים לציפייה שלכם. זאת על בסיס ידע מקצועי של רופאים מיומנים ומנוסים בתחומם, שיעבדו ביחד איתכם כדי לייצר את איכות השיניים הדרושה לחיים בריאים.

כשאין ברירה, צריך לבצע טיפולים קוסמטיים לשיניים בריאות יותר

אם אין לכם ברירה אחרת, ואתם לא יכולים למצוא פתרונות רפואיים הולמים לבעיות שמאפיינות את מבנה חלל הפנים של הפה שלכם, אז צריך לקבל את העצה הרפואית המתבקשת ולבצע פעולות שבמבט ראשון יכולות להיות קצת מפחידות. נכון, שיוף שיניים הוא פעולה לא פשוטה בכלל, ולא כל אחד יכול או רוצה לבצע פעולה כל כך מורכבת. אבל אם אין לכם ברירה אחרת ואתם באמת חייבים לפנות לטיפול כזה, כדאי לקבל ייעוץ מקצועי אצל רופא שיניים מומחה בתחום זה. ד"ר קלריסה מור גן, היא מהמובילות בתחום. צוות המרפאה שלה ידאג לפעולת שיוף לתוצאות הכי טובות עבורכם.

 

שיוף שיניים קדמיות

שיוף שיניים לפני ואחרי

אסתטיקה היא שם המשחק בעולם שבו כולנו רוצים חיוכים מושלמים למצלמה. אבל לא כל אחד נולד עם מבנה פה ולסת ללא פגמים. בוודאי עם אנחנו לא מטפלים בבעיות כבר מגיל צעיר, ויש השלכות של הגנטיקה על מראה השיניים לאורך השנים. לכן, אם הגעתם לשלב שבו חשוב לכם לייצר חיוך מושלם ואתם לא יכולים לעשות זאת באמצעים קצת פחות פולשניים, יש אופציה לבקש לבצע הליך שיוף שיניים אצל רופא מומחה. תמונות שיוף שיניים לפני ואחרי, יכולות להראות עד כמה משמעותי הוא ההבדל, ועד כמה מקצועית חייבת להיות עבודתו של הרופא, כדי שאתם תקבלו חיוך מושלם. שיוף מקצועי ואסתטי תוכל לבצע במרפאתה של  דוקטור מור גן קלריסה, ומומלץ להסתכל על תמונות שיניים לפני ואחרי שיוף רגע לפני שאתם מקבלים החלטות.

איך נראה שיוף שיניים לפני ואחרי הטיפול?

שיוף שיניים לפני ואחרי הטיפול, מציג תמונה שונה לגמרי בכל מה שנוגע למראה החיצוני והאסתטי של השיניים. גם אם השיניים שלכם ישרות בבסיסן, זה לא אומר שיש לכם מנשך מאוזן ומראה פה מושלם. אחרי הכל, יכולות להיות שיניים קצת יותר ארוכות מאחרות, אשר פוגעות במראה המושלם של הלסת ומפריעות לכם להסתכל על המראה בגאווה. את השיניים הללו אפשר לשייף, במקום ליישר את השיניים, אפשר לקצר ולשייף אותן בצורה זהירה, וזאת על בסיס תכנית טיפול מקדימה שמתאימה לצרכים שלכם, ורק כך להבטיח שהמראה אחרי הטיפול יתאים לציפיות שלכם ויוצר בסופו של תהליך את מראה השיניים האולטימטיבי והמאוזן ביותר.

בהתאם לתוכנית הטיפול, יוצרים את השיניים המושלמות

תוכנית הטיפול היא חלק חשוב בעבודה שלכם ליצירת שיניים מושלמות, זאת מפני שלכל מבנה לסת יש צרכים מיוחדים. רופא מקצועי שעובד שנים בתחום, מסתכל על מראה השיניים שלכם ויכול לזהות פגמים קטנים מאוד, שאותם ניתן לשפר בעזרת טיפול זהיר וממוקד. מומלץ לפנות אל מרפאת שיניים מומחית על מנת לקבל ייעוץ מקיף. מרפאת השיניים של ד"ר קלריסה מורגן, מספקת שירות מקצועי של שיוף שיניים, זאת בנוסף למגוון השירותים הנוספים.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים