אבנית בשן

ניקוי אבנית בשן במרפאת דר' קלריסה מור-גן

שיתוף הכתבה

לכאורה, כאשר יש מצב של אבנית בשן, זה רק גורם לשיניים שלנו להיראות קצת פחות לבנות ויפות. עם זאת, חשוב להבין שבפועל זה לא כך, שכן הגורם מספר אחד לבעיות כמו דלקות בחניכיים וכאבים מסוגים שונים זו אבנית. משמעות הדברים היא שצריך להסיר אותה, והגיע הזמן להבין: לא תמיד מברשת השיניים עושה עבודה מספיק טובה, וליתר דיוק, כמעט אף פעם היא לא מספיקה. לכן, אם גם אתם רוצים להסיר אבנית בצורה מקצועית מהשיניים שלכם, פנו עוד היום אל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן ותראו שלא תצטערו על כך.

 

אבנית בשן – למה להסיר אותה?

כאשר מדברים על אבנית בשן מדברים על גורם בעייתי מאוד שעלול לפגוע בבריאות השיניים שלנו. לכן, אם חשבתם לרגע שלא צריך להתמודד עם העניין הזה, דעו שאתם טועים, ולמעשה יש כמה סיבות טובות שבגללן כדאי יהיה להסיר אבנית מהשיניים:

  • אסתטיקה – כאשר אתם מחייכים ויש לכם אבנית בשיניים רואים זאת למרחקים והחיוך נראה פחות לבן.
  • בריאות השן – אבנית בשן הוא מצע נפלא לחיידקים ולכן חשוב להסיר אותה.
  • בריאות החניכיים – האבנית עלולה לפגוע גם בחניכיים, מה שיוביל לכאבים עזים ולפגיעה בשיניים עצמן.

לכן הגיע הזמן להבין: אם כולם מסירים אבנית מהשיניים על בסיס קבוע אצל שיננית כזו או אחרת, הם יודעים מה הם עושים והגיע הזמן שגם אתם תטפלו בעניין הזה.

 

איך בוחרים שיננית טובה עבור ניקוי אבנית בשן?

כל מה שמטריד אתכם בהקשר של הסרת אבנית מהשן זו השאלה באיזו שיננית תבחרו? אפשר להבין ללבכם, כי האמת היא, שיש הרבה מאוד נשות מקצוע שעוסקות בתחום הזה. עם זאת, בשום מקום לא תקבלו את היחס הנפלא שמחכה לכם אצל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן. היא מגיעה עם יותר מ-13 שנים של ניסיון, מסירה אבנית ומתמחה גם בהקצעת שורשים ואף צילומי שיניים, אז למה אתם מחכים? התקשרו למספר: 03-5740484 וקבעו לעצמכם תור להסרת אבנית מהשיניים על ידי שיננית מקצועית ואדיבה, כי חבל על כל יום שעובר.

ניקוי אבנית בשיניים 

אתם תוהים מדוע חשוב כל כך לעשות טיפולי שיננית מידי פעם? אם כך, כדאי שתראו תמונות של ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי. כך תוכלו לראות את ההבדל מיד, כי מדובר על אחד מאותם הטיפולים שלא צריך לעשות בהם סדרת טיפולים ארוכה כדי לראות את השינוי. אתם נכנסים עם שיניים שמלאות בכתמי קפה וסיגריות ויוצאים עם שיניים נקיות פי כמה. לבנות ומבריקות, כך שברור מדוע לא מומלץ לוותר על הטיפול החשוב הזה. תוהים היכן כדאי לעשות את הטיפול הזה? השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן היא הכתובת הנכונה.

 

ניקוי אבנית בשיניים  – כל היתרונות של הטיפול, מעבר לאסתטיקה

אתם שייכים לאותם האנשים שמבחינתם האסתטיקה וההופעה החיצונית אינן חשובות? אם כך, כדאי שתדעו שכאשר מדברים על תמונות של ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי, מדברים על טיפול הכולל עוד כמה יתרונות. לדוגמה:

  • הסרת האבנית שומרת טוב יותר על החניכיים
  • הסרת האבנית שומרת על השיניים עצמן
  • הטיפול כולל ניקוי גם באזורים שקשה להגיע אליהם עצמאית עם מברשת השיניים

לכן, אפילו אם חשבתם שאתם עושים שימוש במברשת שיניים חשמלית ולכן אין הבדל בין זה ובין ניקוי אבנית, כדאי שתדעו שזה כלל לא מדויק. שיננית מקצועית תצליח להגיע לעוד הרבה מאוד נקודות שבכלל לא ידעתם עד כמה הן חשובות, כך שכדאי להתרגל לעבור את הטיפול הזה בכל כמה חודשים.

 

אפשר לעבור טיפולי ניקוי אבנית בשיניים בלי לסבול תוך כדי

כל מה שקשור לשיניים מאיים עליכם ובגלל זה עשיתם הכול כדי לדחות את טיפולי השיננית? בטוחים שבכל מרפאת שיניים המצב יהיה זהה? כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה, אם תפנו אל השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן, תיהנו לא רק מהטיפול ומהמקצועיות, אלא גם מהיחס ומהאמפטיה שתקבלו כאן. אורית מרטון תבצע אף מספר טיפולים נוספים, כדוגמת צילומי שיניים, הדרכה לשמירה על היגיינת השיניים בצורה נכונה ואף הקצעת שורשים. אם תתקשרו עוד היום למספר: 03-5740484 ותקבעו לעצמם תור לניקוי אבנית תוכלו גם אתם לחזור לחייך ולחשוף שיניים לבנות וצחורות.

ניקוי אבן בשיניים

השיניים הם אולי האזור הרגיש ביותר בגוף שלנו, אשר מושפע משינויים פנימיים וחיצוניים בצורה מהירה מאוד, אבל גם משמעותית מאוד. כל שינוי במצב הגופני יכול לבוא לידי ביטוי בבריאות השן, החניכיים, הפה והלסת, אבל באותה מידה, אם אתם שומרים על שגרת ניקוי אבן בשיניים למשל, אפשר להגיע למצב שבו אתם מתמודדים בצורה הרבה יותר טובה עם בעיות שיניים עתידיות. זה הרבה יותר מעניין אסתטי, זו היא הדרך לייצר איכות חיים טובה של השן  ולאפשר לעצמכם ליהנות משיניים וחניכיים בריאות. לכן מומלץ לכם לפנות למראת שיניים איכותית עם צוות מוביל כמרפאת דוקטור מור גן קלריסה, ולבחור את הדרך המתאימה ביותר לניקוי השיניים שלכם, על מנת לייצר תחזוקה שוטפת בריאה.

למה כל כך חשוב לבצע ניקוי אבן בשיניים?

באופן קבוע, תהליך ניקוי אבן בשיניים הוא תהליך שמאפשר לכם לשמור על שיניים לבנות, נקיות, ויפות. אבל, ברמה עמוקה יותר, טיפולי ניקוי אבן בשיניים הם גם טיפולים שמונעים בצורה טובה יחסית, את היווצרותן של בעיות חניכיים, זיהומים בחלל הפה והתפתחות של מחלות שונות בקצב מהיר. אם יש לכם נטייה לפתח אבן על גבי החלק החיצוני של השיניים, זו בהחלט סיבה לדאגה ואתם חייבים לייצר בשביל בריאות השן שלכם את הרגלי הניקיון הטובים והקבועים המבוססים על ניסיון וידע מקצועי של אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום.

אם יש חששות, אין ספקות אצל רופאים מומחים

גם אם אתם לא באמת מבינים מהי המשמעות של טיפול ניקוי אבן בשיניים, וגם אם אף פעם לא סבלתי מכאבים משמעותיים בשיניים שלכם, זה לא אומר שאתם יכולים להרשות לעצמכם לוותר על טיפולי שיניים חשובים שישמרו על איכות בריאות השן שלכם לאורך זמן. כל שעליכם לעשות זה לשאול את הרופא המטפל שלכם, אילו צעדים אתם צריכים לבצע באופן אישי, כדי לאפשר לעצמכם לחיות חיים הרבה יותר בריאים והרבה יותר טובים. וכן, נכנסת לתמונה היכולת של דוקטור מור גן קלריסה, להביא לידי ביטוי את הכישורים והמיומנויות שלה ושל הצוות שלה לרווחת בריאות השן שלכם.

הסרת אבנית מהשיניים

מבחינה ויזואלית שיניים לבנות ונקיות יכולות להיות שיניים לכאורה בריאות. מצד אחד, ניתן לחשוב שמדובר על שיניים בריאות שלא צריכות לקבל טיפולי שיניים או טיפולי תחזוקה אצל שיננית, מן הצד השני, קשה מאוד לזהות בעיות כמו אבנית בשיניים אם השיניים שלכם מאוד לבנות. אנחנו מנסים להימנע כמה שיותר מלהגיע לטיפולי שיניים ביניהם גם להסרת אבנית. פעולות קטנות יכולות למנוע טיפולי הסרת אבנית מהשיניים, אבל באותה מידה יכול להיות שגם אם אתם מבצעים תחזוקה נכונה לשיניים, לא תהיה לכם ברירה ואתם כן תצטרכו לעבור טיפולים כאלה מפעם לפעם. הכל תלוי בצוות המקצועי שאיתו אתם עובדים, כמו הצוות של מרפאת דוקטור מור גן קלריסה, שיזהה את הבעיה ויאפשר לכם לקבל את הטיפול המתאים ביותר לצרכים שלכם.

טיפולי הסרת אבנית מהשיניים – ששומרים עליכם לטווח הארוך

טיפולי הסרת אבנית מהשיניים הם טיפולים שמאפשרים לנקות את השיניים בצורה מושלמת או לכל הפחות קרוב מאוד לשלמות, גם כאשר המצב הבריאותי של השיניים שלכם הוא די מורכב. הטיפולים מתבססים על לחץ אוויר ולחץ מים, שיוף חיצוני ועוד מגוון טכניקות שתלויות בעיקר בכמות האבנית שיש על השיניים שלכם. מה שאומר שאם אתם רוצים לקבל טיפולי הסרת אבנית מהשיניים שמתאימים לצרכים שלכם, אתם חייבים לפנות לרופא המטפל ולייצר ביחד איתו את תוכנית הטיפול המתאימה למצב בריאות השן שלכם.

מקצועיות, אבל גם רגישות ואחראיות

רופא מהימן ומיומן הוא רופא שיניים שיודע לבצע הסרת אבנית מהשיניים בצורה זהירה מאוד אבל גם באופן שבו הוא לא משאיר פגמים או מקום לבעיות אחרות להתפתח. זוהי מיומנות מקצועית שצריך לרכוש אחרי שנים ארוכות של עבודה בתחום, והיא מאפשרת לכם להפקיד את השיניים שלכם בידיים הכי מקצועיות שיש. ולכן, המשימה המרכזית שלכם בתור מטופלים היא להבטיח שאתם בוחרים את המטפל שמעניק לכם את החוויה הטובה ביותר לאורך תהליך העבודה המשותף. פנו אל אחת מצוות השינניות שלנו במרפאת ד"ר קלריסה מורגן ונשמח לסייע לכם.

ניקוי שיניים

מתי בפעם האחרונה הסתכלתם על השיניים שלכם במראה ויצא לכם להנות מהחיוך שלכם? מרבית הישראלים ממש לא מרוצים ממצב בריאות השן שלהם, לא כל שכן אם יש להם בעיות וקשיים לייצר תהליכי ניקוי שיניים איכותיים. ניקוי שיניים יומיומי הוא הבסיס לבריאות השן, אבל הוא גם חלק משורה ארוכה מאוד של טיפולי שיניים שאותם אתם יכולים וצריכים לבצע לאורך שגרת החיים שלכם, על מנת לצמצם בצורה משמעותית את ההיתכנות לבעיות שיניים חריפות יותר. ולכן, אם החלטתם שאתם רוצים לבצע ניקוי שיניים עמוק, צריך לפנות לעזרת אנשי צוות מקצועיים לדוגמת הצוות המנוסה במרפאת השיניים של דוקטור מור גן קלריסה, ולקבוע תור לייעוץ מקצועי פרטני.

תהליך ניקוי שיניים מקצועי – מאפשר לכם לחיות עם שיניים בריאות יותר

ניקוי שיניים קבוע אצל שיננית או רופא שיניים, הוא אומנם לא חוויה כל כך כיפית, בוודאי אם אתם מאוד מפחדים מרופא שיניים. אך יחד עם זאת זוהי משימה שיכולה לצמצם את הסיכויים שלכם להתמודד עם בעיות שיניים חריפות במהלך החיים. למשל, אנשים שמבצעים ניקוי אבנית אצל שיננית אחת לחצי שנה, נוטים לסבול פחות מבעיות נסיגת חניכיים בגילאים מאוחרים יותר. זאת אומרת שיניים נקיות הן גם שיניים בריאות ועמידות יותר לאורך שנים. אז לא מספיק לבצע ניקוי שיניים מידי יום בבית, ולפעמים צריך לעצור את שגרת החיים שלנו על מנת לקבל עזרה של איש מקצוע שזה הוא תחום ההתמחות שלו.

בחירה בחיים בריאים יותר – היא בחירה בטיפולי שיניים טובים יותר

אם כבר ברור לכם עד כמה חשובה היא שיגרה את הניקיון והטיפוח של השיניים, ברור לכם שאתם חייבים לבחור רופא שיניים שילווה אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות. זהו רופא שיניים שאתם יכולים לסמוך עליו, לבצע טיפולים מורכבים במרפאה שלו, אבל גם להרגיש בנוח לקבל עזרה במקרה חירום שבו הכאבים לא מפסיקים. ולכן, מומלץ לקחת את הזמן בחיפוש אחרי רופא השיניים שאתם רוצים לקבל ממנו טיפול, עד שתהיו בטוחים במאת האחוזים שלקחתם את ההחלטה הנכונה ביותר לצרכים האישיים שלכם. צוות המרפאה של ד"ר קלריסה מור גן עומד לרשותכם בכל הנוגע לניקוי שיניים.

האם הטיפול כואב?

טיפול אבנית בשיניים – כאשר נעשה על ידי שיננית מנוסה, לא אמור לכאוב. אצלנו במרפאה השיננית אורית מרטון יודעת לבצע את הטיפול בצורה עדינה וחסרת כאבים

למה חשוב לבצע ניקוי אבן בשן?

מעבר לפן האסתטי האבנית משמשת מצע לחיידקים – הסרתה באופן קבוע תעזור לכם לשמור על בריאות החניכיים והשיניים בצורה טובה יותר

איפה אפשר לבצע ניקוי אבנית?

מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן נמצאת ברחוב הירדן 91, רמת גן.

כתבות נוספות בעניין...

Translate »