א', ב', ד': 16:00-20:30 ג', ה', ו': 09:00-14:00 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים(מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

אבנית בשן

לכאורה, כאשר יש מצב של אבנית בשן, זה רק גורם לשיניים שלנו להיראות קצת פחות לבנות ויפות. עם זאת, חשוב להבין שבפועל זה לא כך, שכן הגורם מספר אחד לבעיות כמו דלקות בחניכיים וכאבים מסוגים שונים זו אבנית. משמעות הדברים היא שצריך להסיר אותה, והגיע הזמן להבין: לא תמיד מברשת השיניים עושה עבודה מספיק טובה, וליתר דיוק, כמעט אף פעם היא לא מספיקה. לכן, אם גם אתם רוצים להסיר אבנית בצורה מקצועית מהשיניים שלכם, פנו עוד היום אל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן ותראו שלא תצטערו על כך.

 

אבנית בשן – למה להסיר אותה?

כאשר מדברים על אבנית בשן מדברים על גורם בעייתי מאוד שעלול לפגוע בבריאות השיניים שלנו. לכן, אם חשבתם לרגע שלא צריך להתמודד עם העניין הזה, דעו שאתם טועים, ולמעשה יש כמה סיבות טובות שבגללן כדאי יהיה להסיר אבנית מהשיניים:

  • אסתטיקה – כאשר אתם מחייכים ויש לכם אבנית בשיניים רואים זאת למרחקים והחיוך נראה פחות לבן.
  • בריאות השן – אבנית בשן הוא מצע נפלא לחיידקים ולכן חשוב להסיר אותה.
  • בריאות החניכיים – האבנית עלולה לפגוע גם בחניכיים, מה שיוביל לכאבים עזים ולפגיעה בשיניים עצמן.

לכן הגיע הזמן להבין: אם כולם מסירים אבנית מהשיניים על בסיס קבוע אצל שיננית כזו או אחרת, הם יודעים מה הם עושים והגיע הזמן שגם אתם תטפלו בעניין הזה.

 

איך בוחרים שיננית טובה עבור ניקוי אבנית בשן?

כל מה שמטריד אתכם בהקשר של הסרת אבנית מהשן זו השאלה באיזו שיננית תבחרו? אפשר להבין ללבכם, כי האמת היא, שיש הרבה מאוד נשות מקצוע שעוסקות בתחום הזה. עם זאת, בשום מקום לא תקבלו את היחס הנפלא שמחכה לכם אצל שיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן. היא מגיעה עם יותר מ-13 שנים של ניסיון, מסירה אבנית ומתמחה גם בהקצעת שורשים ואף צילומי שיניים, אז למה אתם מחכים? התקשרו למספר: 077-8044592 וקבעו לעצמכם תור להסרת אבנית מהשיניים על ידי שיננית מקצועית ואדיבה, כי חבל על כל יום שעובר.

ניקוי אבנית בשן במרפאת דר' קלריסה מור-גן

ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי 

אתם תוהים מדוע חשוב כל כך לעשות טיפולי שיננית מידי פעם? אם כך, כדאי שתראו תמונות של ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי. כך תוכלו לראות את ההבדל מיד, כי מדובר על אחד מאותם הטיפולים שלא צריך לעשות בהם סדרת טיפולים ארוכה כדי לראות את השינוי. אתם נכנסים עם שיניים שמלאות בכתמי קפה וסיגריות ויוצאים עם שיניים נקיות פי כמה. לבנות ומבריקות, כך שברור מדוע לא מומלץ לוותר על הטיפול החשוב הזה. תוהים היכן כדאי לעשות את הטיפול הזה? השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן היא הכתובת הנכונה.

 

ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי – כל היתרונות של הטיפול, מעבר לאסתטיקה

אתם שייכים לאותם האנשים שמבחינתם האסתטיקה וההופעה החיצונית אינן חשובות? אם כך, כדאי שתדעו שכאשר מדברים על תמונות של ניקוי אבנית בשיניים לפני ואחרי, מדברים על טיפול הכולל עוד כמה יתרונות. לדוגמה:

  • הסרת האבנית שומרת טוב יותר על החניכיים
  • הסרת האבנית שומרת על השיניים עצמן
  • הטיפול כולל ניקוי גם באזורים שקשה להגיע אליהם עצמאית עם מברשת השיניים

לכן, אפילו אם חשבתם שאתם עושים שימוש במברשת שיניים חשמלית ולכן אין הבדל בין זה ובין ניקוי אבנית, כדאי שתדעו שזה כלל לא מדויק. שיננית מקצועית תצליח להגיע לעוד הרבה מאוד נקודות שבכלל לא ידעתם עד כמה הן חשובות, כך שכדאי להתרגל לעבור את הטיפול הזה בכל כמה חודשים.

 

אפשר לעבור טיפולי ניקוי אבנית בשיניים בלי לסבול תוך כדי

כל מה שקשור לשיניים מאיים עליכם ובגלל זה עשיתם הכול כדי לדחות את טיפולי השיננית? בטוחים שבכל מרפאת שיניים המצב יהיה זהה? כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה, אם תפנו אל השיננית אורית מרטון ממרפאת ד"ר קלריסה מור-גן, תיהנו לא רק מהטיפול ומהמקצועיות, אלא גם מהיחס ומהאמפטיה שתקבלו כאן. אורית מרטון תבצע אף מספר טיפולים נוספים, כדוגמת צילומי שיניים, הדרכה לשמירה על היגיינת השיניים בצורה נכונה ואף הקצעת שורשים. אם תתקשרו עוד היום למספר: 077-8044592 ותקבעו לעצמם תור לניקוי אבנית תוכלו גם אתם לחזור לחייך ולחשוף שיניים לבנות וצחורות.

 

 

 

האם הטיפול כואב?

טיפול אבנית בשיניים – כאשר נעשה על ידי שיננית מנוסה, לא אמור לכאוב. אצלנו במרפאה השיננית אורית מרטון יודעת לבצע את הטיפול בצורה עדינה וחסרת כאבים

למה חשוב לבצע ניקוי אבן בשן?

מעבר לפן האסתטי האבנית משמשת מצע לחיידקים – הסרתה באופן קבוע תעזור לכם לשמור על בריאות החניכיים והשיניים בצורה טובה יותר

איפה אפשר לבצע ניקוי אבנית?

מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן נמצאת ברחוב הירדן 91, רמת גן.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים